Grono pedagogiczne

  1. mgr Sabina Augustyn – nauczyciel wychowania fizycznego
  2. dr Grażyna Bilik  – nauczyciel plastyki, etyki
  3. mgr Monika Bobak – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  4. mgr Anna Bręczewska – nauczyciel języka angielskiego, świetlicy
  5. mgr Małgorzata Brzęk – nauczyciel matematyki
  6. mgr Jolanta Dudziak – nauczyciel języka polskiego
  7. mgr Agnieszka Dziubla – nauczyciel świetlicy
  8. mgr Jolanta Frosztęga – nauczyciel biologii
  9. mgr Barbara Gaweł – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  10. mgr Marta Grabińska – nauczyciel języka angielskiego
  11. mgr Agnieszka Iwulska – nauczyciel języka polskiego
  12. mgr Patryk Jałocha – nauczyciel wychowania fizycznego
  13. mgr Ewa Jawor – nauczyciel historii
  14. mgr Małgorzata Jedlikowska – nauczyciel g. korekcyjnej, w. fizycznego
  15. mgr Sylwia Józefczyk – nauczyciel techniki, informatyki
  16. mgr Ewa Kaniewska – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
  17. mgr Kańka Marta – nauczyciel historii, świetlicy
  18. mgr Bogusława Kasperska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  19. mgr Malwina Krupa – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  20. mgr Małgorzata Kubiak – nauczyciel języka polskiego
  21. mgr Monika Kubik – nauczyciel języka hiszpańskiego
  22. mgr Zbigniew Kwiatek – nauczyciel języka angielskiego
  23. mgr Piotr Kwiatkowski – nauczyciel wiedzy o społeczeństwie, świetlicy
  24. mgr Edyta Lasek – nauczyciel techniki, informatyki 
  25. mgr Monika Lis – nauczyciel języka polskiego
  26. mgr Jolanta Łudzik – Twardokęs – nauczyciel przyrody
  27. mgr Dorota Martinek – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  28. ks. mgr Wojciech Matyga – nauczyciel religii
  29. mgr Ewa Matyszczyk – Nieć – nauczyciel chemii, biologii
  30. mgr Zofia Mazanek – nauczyciel g. korekcyjnej, wychowania fizycznego
  31. mgr Anita Mularczyk – Budzan – nauczyciel świetlicy
  32. mgr Aneta Mysiak – nauczyciel fizyki
  33. mgr Karolina Pasiut – nauczyciel religii, muzyki
  34. mgr Anna Pokrzyk – nauczyciel wychowania fizycznego
  35. mgr Monika Rusak – nauczyciel wspomagający
  36. mgr Iwona Skrycka – nauczyciel matematyki
  37. mgr Jolanta Sławińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  38. mgr Rafał Słota – nauczyciel wychowania fizycznego
  39. mgr Anna-Maria Strojek – nauczyciel języka angielskiego
  40. mgr Anna Strojny – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  41. mgr Rafał Tomasiak – nauczyciel wychowania fizycznego
  42. mgr Hanna Ufirpedagog szkolny
  43. ks. mgr Łukasz Wielocha – nauczyciel religii
  44. mgr Jadwiga Więcławek – nauczyciel bibliotekarz
  45. mgr Lilla Wózek – nauczyciel przyrody, geografii
  46. mgr Ewa Zielińska – nauczyciel matematyki

Komentarze są wyłączone.