DRUGA EDYCJA PROJEKTU: „KSIĄŻKA UCZY, LECZY, BAWI, WYCHOWUJE, CZYLI O KORZYŚCIACH PŁYNĄCYCH Z MĄDREJ LEKTURY”. Część I

P1070807DRUGA EDYCJA PROJEKTU:

„KSIĄŻKA UCZY, LECZY, BAWI, WYCHOWUJE, CZYLI O KORZYŚCIACH PŁYNĄCYCH Z MĄDREJ LEKTURY”. Część I

W poniedziałek 10 maja , uczniowie z klasy 2a uczestniczyli w warsztatach  czytelniczych prowadzonych przez dr Wandę Matras-Mastalerz z Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN
w Krakowie, autorkę projektu, adiunkta w Katedrze Zarządzania Informacją, doktora nauk humanistycznych w dziedzinie literaturoznawstwa oraz eksperta w dziedzinie biblioterapii.

Były to pierwsze z pięciu zaplanowanych dla naszych uczniów zajęć drugiej edycji projektu „Książka uczy, leczy, bawi, wychowuje, czyli o korzyściach płynących z mądrej lektury”.
Było to również spotkanie z panem Michałem Zabłockim,  autorem książki pt. „Wiersze do kolorowania”.

Jadwiga Więcławek