ZAWODY NARCIARSKIE SZKÓŁ TISCHNEROWSKICH

SDC13584ZAWODY  NARCIARSKIE  SZKÓŁ  TISCHNEROWSKICH

7.02.2019 r. reprezentacja naszej szkoły złożona z uczniów klas I-VIII, rodziców i nauczycieli wzięła udział w X Zawodach w narciarstwie alpejskim Szkół Tischnerowskich i szkół zaprzyjaźnionych. Podobnie jak w latach poprzednich zawody zostały rozegrane na stoku narciarskim „Na Budzu” w Czerwiennem Górnem koło Ratułowa w ośmiu kategoriach.

Nasi narciarze rywalizowali z zawodnikami z Czerwiennego, Ratułowa, Chochołowa, Krakowa, Pieniążkowic, Czarnego Dunajca i Starego Sącza.

Były to bardzo udane zawody dla naszych reprezentantów. Dwunastu zawodników stanęło na podium, dwunastu odebrało dyplomy za miejsca IV-VI, a okolicznościowy puchar dla najmłodszego zawodnika powędrował do ucznia naszej szkoły Łukasza Piszczka z klasy 1c.

W poszczególnych kategoriach wiekowych nagrodzeni zostali następujący zawodnicy z naszej szkoły:


Kategoria klas I-III chłopcy

Michał Kuźma 1c I miejsce

 

Kategoria klas I-III dziewczęta

Dominika Gołąb 2a                – I miejsce

Aleksandra Dmytrowska 2a  – III miejsce

Justyna Kułakowska 2a            – V miejsce

Oliwia Wężowska 3a               – VI miejsce

 

Kategoria klas IV-VI chłopcy

Szymon Kuźma 6b        I miejsce

Tomasz Bigaj 6s            – II miejsce

Mateusz Pelc 6s             – III miejsce

Piotr Rejdych 5b             – IV miejsce

Wiktor Wojtarowicz 6b   – V miejsce

 

Kategoria klas IV-VI dziewczęta

Zofia Sułecka 5s           – I miejsce

Wiktoria Piszczek 5a     – IV miejsce

Karolina Nowak 4s        – V miejsce

Anna Stożek 4a              – VI miejsce

 

Kategoria klas VII-III gimnazja chłopcy

Mateusz Małysz 7s       – II miejsce

 

Kategoria klas VII-III gimnazja dziewczęta

Zofia Lenk 7s                 – I miejsce

Paulina Pelc 7s                – IV miejsce

Weronika Żukowska 7a  – VI miejsce

 

Kategoria Open- mężczyźni

  1. Piotr DmytrowskiII miejsce
  2. Michał Rejdych – IV miejsce
  3. Rafał Piszczek – VI miejsce

 

Kategoria Open-kobiety

  1. Sabina Augustyn I miejsce
  2. Katarzyna Gmyrek-GołąbII miejsce
  3. Monika Grabiarz – IV miejsce

 

GRATULUJEMY!!!!

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.