KONKURS PLASTYCZNY PT.”PATRON NASZEJ SZKOŁY”

Obraz 259W Czwartek, 10 marca 2016r., rozstrzygnięty został konkursu plastycznego pt. „Patron Naszej Szkoły”. Były to szkolne eliminacje konkursu organizowanego przez Bibliotekę Główną Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie oraz Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Krakowie.

W kategorii klas 1 – 3 do finału zakwalifikowały się prace następujących uczniów:

1. Zofii Sułeckiej, Wiktorii Jakóbik, Bartosza Krzysztoporskiego i Marcela Spiegel z klasy 2b,
  2. Szymona Maloty, Mateusza Koziary i Aleksandra Koszałki z klasy 2a,
  3. Olgi Twardowskiej, Toli Tyburkiewicz, Wiktorii Piszczek i Nikoli Góry z klasy 2a
  4. Renaty Górskiej, Magdaleny Huppert, Pauliny Jednorał i Piotra Pasierba z klasy 2a,
  5. Jana Wieczorka, Jana Przędzika, Filipa Wolickiego, Oskara Jarosza i Macieja Sudoła
    z klasy 2a,
  6. Julii Grzesiak, Pauliny Kasprzyckiej, Weroniki Klimek, Hanny Ścibor z klasy 3a,
  7. Anny Kmieć i Ewy Zaziąbł z klasy 1b oraz Antoniny Toboły i Wiktorii Jankiewicz
    z klasy 3a,
  8. Julii Kmieć, Gabrieli Burdy-Strąg, Zuzanny Bandarzewskiej i Emilii Kołkowskiej
    z klasy 3a.

W kategorii klas 4 – 6 do finału zakwalifikowały się prace uczniów:

1. Huberta Działo, Konrada Dziunikowskiego, Filipa Suskiego i Stanisława Lebdy
    z klasy 4b,
  2. Jakuba Huchli, Kamila Dyląga i Pawła Kajdrowicza z klasy 5b,
  3. Anny Kożuch, Bartosza Kowalczyka i Szymona Cukierskiego z klasy 5b,
  4. Emilii Waśniowskiej, Ewy Kicyły i Weroniki Bały z klasy 6a,
  5. Karoliny Gec, Adriana Glanowskiego i Martny Koronowicz z klasy 5s,
  6. Klaudii Bieleckiej, Ady Klich, Anny Ślazyk, Julii Jankiel, Marii Kościuszko i Agnieszki Przeklasy z klasy 6a.

Zadaniem uczestników było wykonanie pracy, która miała obrazować życie lub ważne wydarzenie z życia, bądź związane z działalnością patrona swojej szkoły. Uczniowie klas 1-3 mieli wykonać pracę przestrzenną, natomiast uczniowie klas 4-6 komiks.

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 14 kwietnia 2016r.

GRATULUJEMY!!!

Jadwiga Więcławek