Złota księga – rok szkolny 2011/2012

W roku szkolnym 2011/2012 wpisem do Złotej Księgi zostało uhonorowanych 141 uczniów z wszystkich klas.

Poniżej znajduje się lista wyróżnionych uczniów.

[mantra-multi][mantra-column width=”1/2″]

Klasa I A

  • Jakub Baczyński
  • Adrian Glanowski
  • Jan Grzesik
  • Kamila Hajdas
  • Joanna Sierpień
  • Gabriela Stępień
  • Paulina Kempa
  • Maciej Rylewicz
  • Bartosz Kowalczyk
  • Bartosz Kowalski
  • Adam Kwiecień
  • Damian Nocula
  • Kacper Wolicki

[/mantra-column][mantra-column width=”1/2″]

Klasa I B

  • Szymon Cukierski
  • Paula Jarczyk
  • Karolina Gec
  • Jakub Huchla
  • Paweł Marchewczyk
  • Natalia Wyka
  • Olga Maćkosz

[/mantra-column][mantra-column width=”1/2″]

Klasa II A

  • Krzysztof Bakalus
  • Klaudia Bielecka
  • Antoni Janiszewski
  • Ada Klich
  • Maria Kościuszko
  • Nikola Kuś
  • Miłosz Nowak
  • Agnieszka Przeklasa
  • Szymon Róg
  • Anna Ślazyk
  • Emilia Waśniowska

[/mantra-column][mantra-column width=”1/2″]

Klasa II B

  • Bianka Cuvelier
  • Hanna Flajszer
  • Magdalena Kajdrowicz
  • Jan Lebda
  • Joanna Lorenc
  • Gabriela Matus
  • Patrycja Pietroń
  • Natalia Piotrowska
  • Szymon Połeć
  • Magdalena Rutkowska
  • Justyna Witomska

[/mantra-column][mantra-column width=”1/2″]

Klasa II C

  • Wiktor Bocheński
  • Mateusz Gniecki
  • Gabriela Grzesiek
  • Bartosz Jaje
  • Michał Jaworski
  • Kamil Kwieciński
  • Miłosz Madej
  • Lidia Moryc
  • Jakub Niedbała
  • Weronika Przybyło
  • Julia Sarkowicz
  • Zofia Socha

[/mantra-column][mantra-column width=”1/2″]

Klasa III A

  • Agata Antosiewicz
  • Agnieszka Choczewska
  • Magdalena Dudek
  • Jakub Glanowski
  • Katarzyna Kawałek
  • Gabriela Kwapisz
  • Julia Lubach
  • Natalia Radwańska
  • Zuzanna Sobota
  • Izabela Tylek
  • Magdalena Zarotyńska

[/mantra-column][mantra-column width=”1/2″]

Klasa III B

  • Magdalena Czeleń
  • Mateusz Dańko
  • Daria Dziunikowska
  • Agnieszka Fudali
  • Dorota Grzesik
  • Timea Horvath
  • Justyna Jawniak
  • Dawid Kaziród
  • Joanna Kurtyka
  • Antonina Nowak
  • Natalia Sierpień
  • Joanna Sroka
  • Zofia Zych

[/mantra-column][mantra-column width=”1/2″]

Klasa IV A

  • Aleksandra Bała
  • Małgorzata Bistroń
  • Oskar Brandys
  • Krystyna Gasińska
  • Julia Kasprzycka
  • Anna Pioskowik
  • Zuzanna Rudnik
  • Łucja Stempek
  • Julia Tarczyńska

[/mantra-column][mantra-column width=”1/2″]

Klasa IV B

  • Jakub Boroń
  • Karol Bruzda
  • Katarzyna Chodak
  • Milena Sarkowicz
  • Magdalena Suszyna
  • Tymoteusz Smoliński
  • Jakub Turdza
  • Emilia Wiśniewska

[/mantra-column][mantra-column width=”1/2″]

Klasa V A

  • Oliwia Bik
  • Michał Czepiec
  • Oskar Jarczyk
  • Marcin Kocot
  • Edyta Łysik
  • Martyna Nowak
  • Aleksandra Ratajczyk
  • Danuta Zygmunt

[/mantra-column][mantra-column width=”1/2″]

Klasa V B

  • Katarzyna Czuba
  • Marek Kotulski
  • Aleksandra Kryus
  • Jakub Kulka
  • Rafał Olech
  • Robert Sroka

[/mantra-column][mantra-column width=”1/2″]

Klasa V C

  • Weronika Bandarzewska
  • Olga Bocheńska
  • Aleksandra Gajdek
  • Weronika Jadczak
  • Paulina Jawniak
  • Maria Kralka
  • Julia Regulska
  • Izabella Stępień

[/mantra-column][mantra-column width=”1/2″]

Klasa VI A

  • Małgorzata Bonowicz
  • Małgorzata Chmura
  • Sylwia Cukierska
  • Weronika Dorczak
  • Gabriela Łapuszek
  • Ewa Poznańska
  • Olaf Selwa
  • Julia Stempek
  • Agnieszka Śliwakowska

[/mantra-column][mantra-column width=”1/2″]

Klasa VI B

  • Jan Chyb
  • Zuzanna Grzesik
  • Urszula Oskwarek
  • Smoluch Maciej
  • Aleksandra Sporysz
  • Aleksandra Zawisz

[/mantra-column][mantra-column width=”1/2″]

Klasa VI C

  • Katarzyna Bialik
  • Izabela Dziura
  • Klaudia Glanowska
  • Diana Finogenova
  • Gabriela Madej
  • Konrad Nagórzański
  • Mateusz Pawłowicz
  • Karolina Ślaga
  • Adam Tłuczkiewicz

[/mantra-column][/mantra-multi]

Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.